Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Szablony do implantów

Tworzenie
szablonów do implantów

Oferujemy tworzenie szablonów chirurgicznych do implantów, których głównym zadaniem jest wspomaganie pracy stomatologa podczas osadzania wszczepu w szczęce lub żuchwie i umożliwienie wykonania zabiegu implantacji ściśle według wcześniej wytyczonego planu i w sposób małoinwazyjny.

Krok 1

Skan 3D modelu pacjenta

Podczas wizyty stomatolog pobiera wycisk z jamy ustnej pacjenta i wykonuje badanie tomograficzne obszaru roboczego. Na podstawie wycisku i obrazu 3D z tomografu dentysta opracowuje dokładny plan zabiegu implantacji: dobiera rodzaj i wielkość wszczepów, określa, jakich wierteł użyje do nawiercania, pod jakim kątem nawiert zostanie wykonany i na jaką głębokość. Bazując na tych informacjach nasze laboratorium przygotowuje cyfrowy model szablonu.

Krok 2

Wykonanie szablonu

W oparciu o cyfrowy model powstaje właściwy szablon chirurgiczny. Znajdują się w nim specjalnie przygotowane otwory, poprzez które stomatolog będzie wykonywał nawiert kości. W zestawie są też specjalne tuleje, dzięki którym dentysta może utrzymywać właściwy tor, kąt i głębokość wprowadzania wiertła w kość.