Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Cyfrowe
Modelowanie i Wytwarzanie

System CAD/CAM umożliwia projektowanie i prawie natychmiastowe wytwarzanie obiektów. Można go podzielić na trzy główne procesy:

Cyfrowe projektowanie i wizualizacja uśmiechu

Tworzenie modeli ze skanów wewnątrzustnych w technologii druku 3D

Wykonywanie całej gamy uzupełnień w urządzeniach CNC

Krok 1

Cyfrowe planowanie i wizualizacja uśmiechu

Dzięki możliwościom jakie daje cyfrowe projektowanie uśmiechu laborant jest w stanie zaprojektować uśmiech zintegrowany z rysami i mimiką twarzy pacjenta. Pacjent jest w stanie zobaczyć swój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, na etapie planowania, bez ryzyka, że efekt końcowy będzie różnił się od tego, czego się spodziewał.

Krok 2

Tworzenie modeli ze skanów wewnątrzustnych w technologii druku 3D

Korzyścią wdrożenia drukarki 3D do gabinetu stomatologicznego lub pracowni technika dentystycznego jest niewątpliwie szybkość uzyskania produktu. Dentyści mogą wytwarzać modele łuków zębowych, nakładki ortodontyczne, szablony chirurgiczne, indywidualne łączniki implantologiczne i inne akcesoria, w tym także produkty z certyfikowanych materiałów biokompatybilnych, dopuszczone do sterylizacji.

Krok 3

Wykonywanie całej gamy uzupełnień w urządzeniach CNC

Dzięki CAD/CAM możemy wykonywać uzupełnienia protetyczne z najlepszych materiałów i z największą precyzją. Dokładność wykonanych prac sięga 0,2 mikrometrów, co nie jest możliwe do uzyskania w tradycyjnej protetyce. Korony, mosty, inlaye i onlaye charakteryzują się trwałością i kilkukrotnie większą wytrzymałością na naprężenia niż tradycyjne prace protetyczne. Uzupełnienie idealnie odwzorowuje kształt i pożądany kolor.

Tworzywo

Ceramika

Metal